Z rokovania Výboru OZZŽ
V stredu 29. júna sa uskutočnilo pravidelné rokovanie Výboru OZZŽ. Na programe rokovania bolo vyhodnotenie usporiadaných akcií za máj a jún 2016, to znamená vyhodnotenie – Športový deň Šoporňa a výletu Jaskyne Slovenska. Obe skončili úspechom a poďakovaním účastníkov za organizáciu, obsah a celkový priebeh oboch akcií. Ďalším bodom programu bolo zhodnotenie príprav akcií „Gastrofest Komoča“ a zájazdu do Florencie, ktoré sa budú konať v auguste a začiatkom septembra. Tretím bodom rokovania bola správa predsedu o spoločnom postupe odborových centrál (ďalej iba OC) pri spracovaní návrhu „Nového systému odmeňovania“ v rámci ZSSK CARGO, ktorý bol predložený vedeniu ZSSK CARGO v termíne ku 22.6.2016. Odborové centrály teraz čakajú na stanovisko vedenia ku predloženému návrhu. Súčasne OC pripravujú rokovanie ku spracovaniu Návrhu nového prémiového poriadku ZSSK CARGO.
V rámci bodu diskusia bol predložený návrh, aby v súvislosti so skutočným čerpaním prostriedkov OZZŽ po vyfakturovaní nákladov za „Jaskyne Slovenska, a v prípade pozitívneho zostatku usporiadal OZZŽ v priebehu druhej polovice mesiaca september ešte zájazd do Jaskyne Domica s plavbou na loďkách v jej podzemných priestoroch.
Na rokovaní bol doriešený aj problém veľkosti našej web stránky www.ozzz.eu, ktorý bude za úhradu zväčšený tak, aby sme neboli pri vkladaní fotografií z našich akcií limitovaní veľkosťou stránky.
Posledným bodom programu bola gratulácia prítomných predsedovi Ing. Tomašovičovi ku meninám a tajomníkovi Ing. Kalamárovi ku narodeninám.
Aj touto cestou obom oslávencom želáme pevné zdravia, spokojnosť a radosť do života.
—————
Novinky
Pozvánka na miniKlobfest v NZ (16.11.2024)
—————
Ponuka zájazdu : Zámok v Laxenburgu s plavbou a čokoládovňa
—————
Ponuka Bojnice 2023 (01.09.2023 - 03.09.2023)
—————
Športový deň pri príležitosti MDD - SIP Strečno
—————
—————
Záznamy: 1 - 4 zo 302
Štítky
Odborový zväz zamestnancov železníc
Ako postupovať pri darovaní vašich 2% pre OZZŽ
—————